• Trades
  • Forum
  • Wiki
  • Pass
  • Shop
  • Klany
  • Armory
  • Pobieranie
favicon Powiadomienia

Stalker

Demon Boss
Normal Nightmare Hell
Level 10010090
Experience 3,83413,299362,428
Hit Points 10,000–5,0007,000–8,00028,595–40,033
Melee Attack 1 11396111
Attack Rating 288100564030
Melee Attack 2 150148111
Attack Rating ——64030
Defense 3537550
Fire Resist23%47%107%
Cold Resist30%50%200%
Lightning Resist10%50%90%
Poison Resist100%50%120%
Magic Resist27%61%45%
Damage Resist10%20%180%
Drain Effectiveness 100%100%100%
Chill Effectiveness -50% -40% -33%
Właściwości
Crit 50% Szansa na trafienie krytyczne (podwójne obrażenia)
Regeneracja DamageRegen=3 (~183 HP/s)
Zawsze wypada
2× losowy przedmiot — Bronie (baza poziom 60) 1 na 59, Bronie (baza poziom 57) 1 na 62, Evo Token 1 na 64
W Hell runa mieści się od El do Zod.
Przedmioty specjalne
PrzedmiotNormalNightmareHell
Evo Token — — 1 na 32
Griswold's Dice Purse — — 1 na 24 tys.
Relic Box — — 1 na 25 tys.
Evo Gold — — 1 na 32 tys.
Herb Sack — — 1 na 38 tys.
Dropy
Przedmiot NormalNightmareHell
Ekwipunek (dowolna baza) — — 1 na 31
Złoto — — 1 na 43
Amn Rune — — 1 na 118 tys.
Sol Rune — — 1 na 118 tys.
Shael Rune — — 1 na 123 tys.
Dol Rune — — 1 na 123 tys.
Hel Rune — — 1 na 168 tys.
Yo Rune — — 1 na 168 tys.
Ort Rune — — 1 na 177 tys.
Thul Rune — — 1 na 177 tys.
Lum Rune — — 1 na 273 tys.
Ko Rune — — 1 na 273 tys.
Tal Rune — — 1 na 413 tys.
Ral Rune — — 1 na 413 tys.
Fal Rune — — 1 na 489 tys.
Lem Rune — — 1 na 489 tys.
Pul Rune — — 1 na 692 tys.
Um Rune — — 1 na 692 tys.
Mal Rune — — 1 na 993 tys.
Ist Rune — — 1 na 993 tys.
Gul Rune — — 1 na 1,4 mln
Vex Rune — — 1 na 1,4 mln
Eth Rune — — 1 na 1,5 mln
Ith Rune — — 1 na 1,5 mln
Szanse na zwykłego killa (championi/unikaty dropią lepiej). Jakość (magiczny/rzadki/set/unikat) zależy od poziomu potwora i Magic Find.