Sklep z Evo Cash, przedmiotami i runami
Bonus za pierwszy zakup
Przy pierwszym zakupie w sezonie dostajesz dodatkowe Evo Cash oprócz tego, co kupiłeś. Im większe zamówienie, tym większy bonus:
Dotyczy każdego produktu w sklepie. Bonus trafia na konto razem z zakupem, raz na sezon.








Kupon Rabatowy
Koszyk (0)

50x Standard of Heroes
The Stone of Jordan
3 Przedmioty wysokiego poziomu
4 Wysokie Runy
Tajemnicza skrzynia z legendy Durance of Hate, najcenniejszy pakiet w Sanctuary. Daje natychmiastową moc i zawiera Standards of Heroes
Standard of HeroesWymagany poziom: 90Używany w Kostce Horadrimów do rozbijania wysokich run:Zod + 20 Standards = Cham + JahCham + 15 Standards = Jah + BerJah + 11 Standards = Ber + SurBer + 7 Standards = Sur + LoSur + 4 Standards = Lo + OhmLo + 2 Standards = Ohm + VexOhm + 1 Standards = Vex + VexDodaje też gniazdo do rzadkiego lub unikatowego przedmiotu (6 Standards). do rozbijania wysokich run na dwie runy niższego poziomu.
Gwarantowane w każdej skrzyni: 50x Standard of Heroes
Standard of HeroesWymagany poziom: 90Używany w Kostce Horadrimów do rozbijania wysokich run:Zod + 20 Standards = Cham + JahCham + 15 Standards = Jah + BerJah + 11 Standards = Ber + SurBer + 7 Standards = Sur + LoSur + 4 Standards = Lo + OhmLo + 2 Standards = Ohm + VexOhm + 1 Standards = Vex + VexDodaje też gniazdo do rzadkiego lub unikatowego przedmiotu (6 Standards). + 1x pierścień The Stone of Jordan
The Stone of JordanRingWymagany poziom: 291 to All Skills1-120 Lightning Damage20 to ManaIncrease Maximum Mana 25% + 4x Wysokie Runy (High Runes) + 3x Przedmioty Elitarne (Sety lub Unikaty).
Żadnej runy poniżej Sur, a 3 przedmioty elitarne nigdy się nie powtarzają w tej samej skrzyni.
Zajrzyj do Library , aby poznać je wszystkie.
| Szansa na runę: | |
Ber Rune Ber RuneWymagany poziom: 63Broń: 20% Crushing BlowZbroja: Damage Reduced by 8%Tarcza: Damage Reduced by 8% | 113% |
Sur Rune Sur RuneWymagany poziom: 61Broń: -50% Target DefenseZbroja: Increase Maximum Mana 5%Tarcza: 50 to Mana | 107% |
Jah Rune Jah RuneWymagany poziom: 65Broń: Ignore Target DefenseZbroja: Increase Maximum Life 5%Tarcza: 50 to Life | 86,7% |
Cham Rune Cham RuneWymagany poziom: 67Broń: Cannot Be FrozenZbroja: Cannot Be FrozenTarcza: Cannot Be Frozen | 56,7% |
Zod Rune Zod RuneWymagany poziom: 90Broń: IndestructibleZbroja: IndestructibleTarcza: Indestructible | 36,7% |
| Powyżej 100% oznacza średnio więcej niż jedną na skrzynię. | |
| Szansa na przedmiot: | |
War Guardian War GuardianSpired HelmWymagany poziom: 901-2 to All Skills20% Increased Attack Speed10% Faster Cast Rate100% Enhanced Damage200% Enhanced Defense50 to LifeLightning Resist 15%Requirements -100% | 16,7% |
Offo's Armor Offo's ArmorArchon PlateWymagany poziom: 87Indestructible1 to All Skills20% Faster Run/Walk30% Faster Cast Rate20-30% Faster Hit Recovery150% Enhanced DefenseDamage Reduced by 12%Socketed (2) | 10% |
War Fortress War FortressBoneweaveWymagany poziom: 95Indestructible2 to All Skills200% Enhanced Defense30% Crushing Blow10 To TeleportCannot Be FrozenRequirements -100% | 10% |
War Precious War PreciousRingWymagany poziom: 951 to All Skills20-40% Enhanced Damage20% Enhanced Defense7% Life Stolen Per Hit50-75 to Mana | 10% |
War Whore War WhoreAmuletWymagany poziom: 952 to All Skills20% Faster Cast RateMagic Resist 5%19 to All Resistances | 10% |
Ancient Battlepiece Ancient BattlepieceGuardian PoleaxeWymagany poziom: 87Level 16 Conviction When Equipped20% Faster Run/Walk40% Increased Attack Speed200-250% Enhanced Damage100-200 to Attack ratingPrevent Monster Heal | 6,7% |
Companion Crown Companion CrownGiant ConchWymagany poziom: 87150-200% Enhanced DefenseSlain Monsters Rest in Peace20 to All ResistancesDamage Reduced by 10-20%Cannot Be FrozenSocketed (2) | 6,7% |
Jungle Hoop I Jungle Hoop IRingWymagany poziom: 873% to Cast Level 6 Amplify Damage On Striking50-100 to Attack rating3-7% Life Stolen Per Hit10-20 to Dexterity | 6,7% |
Jungle Hoop II Jungle Hoop IIRingWymagany poziom: 871 to All Skills5-8% Life Stolen Per Hit10-20 to Dexterity10-15 to Energy10-30% Magic Find | 6,7% |
Jungle Hoop III Jungle Hoop IIIRingWymagany poziom: 872 to Class Skills | 6,7% |
Jungle Relic I Jungle Relic IAmuletWymagany poziom: 875% to Cast Level 6 Amplify Damage On Striking400 Poison Damage over 2 s15-20 to All Resistances | 6,7% |
Jungle Relic II Jungle Relic IIAmuletWymagany poziom: 872 to All Skills30-60% Enhanced Defense20 to All Resistances | 6,7% |
Korlic's Helmet Korlic's HelmetGiant ConchWymagany poziom: 872 to All Skills150% Enhanced Defense5% to All Maximum ResistancesDamage Reduced by 10-15%Requirements -20% | 6,7% |
Offense Mail Offense MailGenesis MailWymagany poziom: 9520% Increased Attack Speed20% Faster Hit Recovery200% Enhanced Damage100% Damage to Undead100% Damage to Demons7-12% Life Stolen Per Hit20-40% Magic Find | 6,7% |
| Szansa na przedmiot: | |
The Stone of Jordan The Stone of JordanRingWymagany poziom: 291 to All Skills1-120 Lightning Damage20 to ManaIncrease Maximum Mana 25% | 100% |
Wisp Projector Wisp ProjectorRingWymagany poziom: 9010% to Cast Level 16 Lightning On Striking1 to All SkillsLightning Absorb 10-20%30-40% Magic FindLevel 10 Heart of Wolverine (26/26 Charges)Level 14 Spirit of Barbs (22/22 Charges) | 16,7% |
Soul Harvest Soul HarvestThresherWymagany poziom: 86Forjado I25% to Cast Level 11 Corpse Explosion On Attack4 to All Skills30% Increased Attack Speed50% Faster Cast Rate400% Enhanced Damage600 to Attack rating30% Open Wounds20 to All Attributes40 to All Resistances5% To Experience GainedSocketed (1) | 13,3% |
The Dragon Chang The Dragon ChangMyrmidon GreavesWymagany poziom: 991 to All Skills40% Faster Run/Walk20% Faster Hit Recovery100-300 to Attack rating300% Enhanced Defense15-20 to All Attributes50% Magic FindRequirements -70% | 13,3% |
Constricting Ring Constricting RingRingWymagany poziom: 951 to All Skills5% to All Maximum Resistances10 to All Resistances60% Magic Find | 10% |
Death's Web Death's WebUnearthed WandWymagany poziom: 902 to All Skills2 to Poison and Bone Skills (Necromancer)10% Faster Cast Rate-40-50% To Enemy Poison Resistance15 Life After Each Kill15 to Mana After Each Kill | 10% |
Eastmarch EastmarchRingWymagany poziom: 901 to All Skills200-250 to Attack ratingPrevent Monster HealSlain Monsters Rest in Peace20-40 to Energy5% to Maximum Poison Resist20-40% Magic Find | 10% |
Griffon's Eye Griffon's EyeDiademWymagany poziom: 761 to All Skills25% Faster Cast Rate15-20% To Cold Skill Damage-10-15% To Enemy Cold Resistance | 10% |
Lidless Dome Lidless DomeTroll NestWymagany poziom: 84Indestructible2 to All Skills30% Faster Cast Rate10% Chance of Blocking150% Enhanced DefenseIncrease Maximum Life 10%Cold Resist 40%Fire Resist (-30)-(-10)%Poison Resist 30%Damage Reduced by 20% | 10% |
Mang Song's Lesson Mang Song's LessonArchon StaffWymagany poziom: 907 to All Skills80% Faster Cast Rate-40-50% To Enemy Fire Resistance-40-50% To Enemy Lightning Resistance40-50% To Cold Skill Damage50 to LifePoison Resist 20%Cannot Be Frozen | 10% |
Shadowfang ShadowfangLegend SwordWymagany poziom: 86Forja Lendária IIndestructibleLevel 12-16 Fanaticism When Equipped400 Cold Damage300-400% Enhanced Damage300 to Attack rating9% Mana Stolen Per Hit9% Life Stolen Per Hit30% Deadly StrikeCold Resist 40%5% To Experience Gained | 10% |
The Grandfather The GrandfatherColossus BladeWymagany poziom: 90Indestructible40% Increased Attack Speed20% Faster Hit Recovery400-500% Enhanced Damage450 to Attack rating20 to All Attributes80 to Life | 10% |
Tyrael's Might Tyrael's MightSacred ArmorWymagany poziom: 84Indestructible2 to All Skills30% Faster Run/Walk250-300% Enhanced Defense1 To Teleport30 to Strength40 to All ResistancesCannot Be FrozenRequirements -100% | 8,4% |
Carrion Wind Carrion WindRingWymagany poziom: 901 to All Skills10 to Strength30-40 to LifePoison Resist 15%Poison Length Reduced by 15%Level 21 Carrion Vine (50/50 Charges) | 6,7% |
Deathband DeathbandColossus GirdleWymagany poziom: 841 to All Skills15% Faster Run/Walk150 to Attack rating90% Enhanced Defense20-40 to Mana5% to Maximum Cold Resist15-25% Magic FindRequirements -100% | 6,7% |
Deathscut DeathscutTroll BeltWymagany poziom: 740-1 to All Skills15% Faster Cast RatePiercing Attack 10%100% Enhanced Defense30 to Life5% to Maximum Fire ResistRequirements -100% | 6,7% |
Roper Bill Roper BillAmuletWymagany poziom: 902 to All Skills20% Faster Run/Walk10-20% Faster Cast Rate10-20% Deadly StrikeIncrease Maximum Life 5%Damage Reduced by 4-5%10 Life After Each Kill | 6,7% |
Templar's Might Templar's MightSacred ArmorWymagany poziom: 741 to All Skills20% Faster Cast Rate20% Faster Hit Recovery170-220% Enhanced Defense1 To Teleport10-15 to Strength10-15 to VitalityRequirements -50% | 5% |
Horadrim's Might Horadrim's MightSacred ArmorWymagany poziom: 80Indestructible20% Increased Attack Speed100-150% Enhanced Damage100 to Attack rating200% Enhanced Defense0-1 To TeleportRequirements -30%Socketed (2) | 3,3% |
Standard of Heroes Standard of HeroesWymagany poziom: 90Używany w Kostce Horadrimów do rozbijania wysokich run:Zod + 20 Standards = Cham + JahCham + 15 Standards = Jah + BerJah + 11 Standards = Ber + SurBer + 7 Standards = Sur + LoSur + 4 Standards = Lo + OhmLo + 2 Standards = Ohm + VexOhm + 1 Standards = Vex + VexDodaje też gniazdo do rzadkiego lub unikatowego przedmiotu (6 Standards). | 50x |
| Tome of Satanic Portal | 10% |
| Overlord's Soulstone | 6,7% |











































